ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Doprava 4K

 

Program Doprava 4K je moderní komplexní informační systém. Programem Doprava 4K nabízíme středním i větším firmám vyspělý software s vysokou funkcionalitou, stabilitou, ale také perspektivní software se zárukou neustálého vývoje a odborné podpory.

Informační systém Doprava 4K oslovuje široký okruh zájemců, kteří hledají dopravní software, spediční software, software pro sběrnou službu, software pro skladování, software pro logistiku, software pro autoservisy a pod. Doprava 4K je aplikace typu Client/Server s použitím nejmodernějších technologií při vývoji aplikačního software.

Oproti jiným systémům program Doprava 4K podporuje oboustrannou komunikaci s okolními systémy (Komunikace s okolím). Zákazník má na výběr mnoho variant propojení – ovladačů. Tato velmi bohatá škála elektronické komunikace zjednodušuje, zrychluje, zefektivňuje a zpřešňuje mnohdy zdlouhavé ruční pořizování dat. Navíc propojení na další systém výrazně zvyšuje užitnou hodnotu software.

Přívlastek „4K“ lze chápat s trochou nadsázky jako software 3. tisíciletí. Základem jsou mnohaleté zkušenosti pracovníků firmy s vývojem programů v oblasti autodopravy, spedice, opravárentví i logistiky a dále připomínky a zkušenosti stovek uživatelů generačního předchůdce programu Doprava 2000. Pro bližší seznámení vám zdarma nabízíme demoverzi.

 

 

 

 
 

 

 

Přehled dalších článků | Počet přečtení: 5784x


Pár slov o nás


Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku firmy jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software či zakázkovým software. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a posílili jsme vývojové kapacity. V této době jsme se zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se stal významným systémem v této kategorii produktů na trhu (prodány stovky instalací). V roce 2023 přicházíme s novou verzí programu Doprava 4K včetně mobilní aplikace.

Přepnout na klasické zobrazení

Kontakt

KSH-Data s.r.o.
Šumbarská 337/45, Havířov - 735 64

+420 465 322 181
+420 465 323 258
info@ksh-data.cz

Telefonická podpora (hotline):
pondělí:        9:30 – 12:15, 12:45 – 16:00
úterý-pátek:  8:00 – 12:15, 12:45 – 16:00

 

Demoverze programu Doprava 4K

Další informace