ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O firmě

Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku společnosti jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software, zakázkovým software, prodejem hardware a poskytováním různých služeb z oblasti výpočetní techniky. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a naopak jsme posílili vývojové kapacity. V této době jsme se aktivně zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se postupně stal známým a významným systémem v této kategorii produktů na našem trhu (prodány stovky instalací).

Cenné zkušenosti jsme uplatnili při vývoji generačního nástupce systému Doprava 3K. Tímto systémem nabízíme výkonné a moderní řešení pro střední i velké společnosti z oblasti autodopravy, spedice, zasilatelství, skladování, logistiky a oblasti opravárenství vlastních i cizích vozidel (autoservisy). Menším společnostem nabízíme jednodušší a levnější variantu systému Doprava 3K verzi Lite.

V roce 2023 přicházíme s novou verzí programu - Doprava 4K včetně mobilní aplikace.

Současně s dodávkami informačních systémů zákazníkovi poskytujeme komplexní technickou podporu a to nejen při zavedení systému do praxe, ale i během celého období po zavedení systému do rutinního provozu (školení, konzultace, implementace).

Naši snahou je serióznost, stabilita a jistota pro naše zákazníky.

Přehled dalších článků | Počet přečtení: 2192x


Pár slov o nás


Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku firmy jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software či zakázkovým software. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a posílili jsme vývojové kapacity. V této době jsme se zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se stal významným systémem v této kategorii produktů na trhu (prodány stovky instalací). V roce 2023 přicházíme s novou verzí programu Doprava 4K včetně mobilní aplikace.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

KSH-Data s.r.o.
Šumbarská 337/45, Havířov - 735 64

+420 465 322 181
+420 465 323 258
info@ksh-data.cz

Telefonická podpora (hotline):
pondělí:        9:30 – 12:15, 12:45 – 16:00
úterý-pátek:  8:00 – 12:15, 12:45 – 16:00

 

Demoverze programu Doprava 4K

Další informace