ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nastavení systému

Nastavení systému je nástrojem pro správce systému a také nástrojem pro běžné uživatele. Celá řada parametrů umožňuje nastavit program tak, aby ovlivnily chování celého systému a usnadnily práci klientům systému. Parametry systému, které může nastavit pouze správce, ovlivňují chování celého systému. Parametry, které může nastavit klient, ovlivňují chování přihlášeného klienta (uživatele).
Základní parametry:

Nastavení systému

Obsahuje nastavení parametrů systému. Ve stromové struktuře lze nastavit parametry přihlášeného uživatele tj. tzv. parametry na uživatele (U) nebo systémové parametry (S) tj. parametry pro celý systém.

Uživatelské účty, přístupová práva

Funkce umožňuje definovat uživatelské účty a přidělovat uživatelům uživatelská práva. Přístupová práva lze nastavit až na nejnižší úroveň.

Sledování historie dokladů

Funkce umožňuje definovat na jakých dokladech se bude sledovat historie změn dokladů.

Aktivace systému

Funkce umožňuje aktivaci systému event. deaktivaci.

Účetní období

Definice účetního období v systému, uzavření účetního období.

 

Ukázky obrazovek:
 

Přehled dalších článků | Počet přečtení: 652x


Pár slov o nás


Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku společnosti jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software, zakázkovým software, prodejem hardware a poskytováním různých služeb z oblasti výpočetní techniky. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a naopak jsme posílili vývojové kapacity. V této době jsme se aktivně zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se postupně stal známým a významným systémem v této kategorii produktů na našem trhu (prodány stovky instalací).

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

KSH-Data s.r.o.
Šumbarská 337/45, Havířov - 735 64

+420 465 322 181
+420 465 323 258
info@ksh-data.cz

Telefonická podpora (hotline):
pondělí:        9:30 – 12:15, 12:45 – 16:00
úterý-pátek:  8:00 – 12:15, 12:45 – 16:00

 

Demoverze programu Doprava 4K

Další informace