ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nový ovladač pro import přijatých faktur ze systému Digitoo

14. dubna 2024

Vážení zákazníci,

dovolte nám informovat Vás o vzniku nového ovladače.

Základní popis funkce ovladače

Importní ovladač Digitoo slouží k napojení Dopravy 4K na systém rozpoznávání a vytěžování dokumentů Digitoo (www.digitoo.cz), které probíhá pomocí prostředků umělé inteligence.

Systém Digitoo se s pomocí uživatele umí učit, takže úspěšnost rozpoznávání obsahu dokladů může dosáhnout až 100 %.

Z Digitoo naším ovladačem načítáme faktury došlé, které jsou automaticky zapsány do evidence faktur došlých a v případě, že je aktivní některý z ovladačů pro export faktur došlých do napojeného účetního systému a je vše správně nastaveno, dojde i k zaúčtování dokladu.

 

 

Reálná zkušenost zákazníka D4K

• 80% úspora času při práci s fakturami
• Doba zpracování jedné faktury z 5 min na 1 min

V případě, že faktury obsahují čísla objednávek umíme také párovat obsah faktury na jednotlivé objednávky.

Celý proces od přijetí faktury, přes schvalování, import do D4K a export do účetnictví probíhá pouze elektronicky, bez nutnosti jakéhokoliv ručního přepisování údajů z papírových dokumentů.

Digitoo umožňuje zpracování více front přijatých faktur. Jedna fronta tak může být například pro modul spedice, druhá pro modul doprava. 

V současné chvíli analyzujeme možnosti dalšího využití tohoto nástroje, konkrétně vyčítání objednávek přepravy, kdy díky učení umělé inteligence bude možné importovat různé objednávky nezávisle na jich formě.
 

V případě zájmu Vám řešení rádi předvedeme, zodpovíme veškeré dotazy, případně dohodneme společnou videokonferenci se zástupcem společnosti Digitoo.

 

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 125x


Pár slov o nás


Společnost KSH-Data je českou softwarovou firmou. Od vzniku firmy jsme se zabývali vývojem software z oblasti plánování a řízení výroby, dopravním software či zakázkovým software. S rostoucím počtem instalací našeho software jsme koncem devadesátých let utlumili hardwarové aktivity a posílili jsme vývojové kapacity. V této době jsme se zabývali vývojem a prodejem systému Doprava 2000, který se stal významným systémem v této kategorii produktů na trhu (prodány stovky instalací). V roce 2023 přicházíme s novou verzí programu Doprava 4K včetně mobilní aplikace.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

KSH-Data s.r.o.
Šumbarská 337/45, Havířov - 735 64

+420 465 322 181
+420 465 323 258
info@ksh-data.cz

Telefonická podpora (hotline):
pondělí:        9:30 – 12:15, 12:45 – 16:00
úterý-pátek:  8:00 – 12:15, 12:45 – 16:00

 

Demoverze programu Doprava 4K

Další informace